Březen 2010

adresa pro autogram Alyssy

22. března 2010 v 20:36 | pajinka |  Alyssa Milano
Alyssa Milano, c/o Aaron Spelling Productions, 5700 Wilshire Blvd. 575, Los Angeles ,CA 90036-3696,USA,,,,,,,KDE JSOU ČÁRKY, PIŠTE NA NOVÝ ŘÁDEK!!!

Informace o Alysse

22. března 2010 v 19:51 | pajinka |  Alyssa Milano
Herečka Alyssa Milano strávila téměř celý svůj život v očích veřejnosti. Známá dětská herečka, Alyssa pokračovala v práci v celé její dospělosti, jak v televizi, tak ve filmu. Alyssa má za sebou historii, hrála v dlouho běžícím úspěšném televizním seriálu. V poslední době hrála v hit WB seriálu "Charmed" devět let. Série 'debut byla nejvyšší-ohodnocená premiéra v síti historie, a pokračovala velkým úspěchem pro kontrolu pravopisu a WB. Show mezinárodní odvolání ji podala na více než 100 území na celém světě, zahrnující v Evropě, Asii, Africe a Austrálii. Také hrála v řadě kámen Fox "Melrose Place." Svou kariéru začala v "ABC Kdo je Boss", který vysílala po dobu osmi let. Milano byal naposledy viděna v opakující se roli v komedii NBC, "My Name is Earl." Alyssa je film úvěry zahrnují "Hugo Pool" co-hrát Sean Penn a Robert Downey Jr., Imagine / Universal film, "Fear" a "Dickie Roberts: Bývalý dětská hvězda.´´ Také bude vedoucí hlas pro nejnovější pokračování Disney oblíbené "Lady a Tramp." Byla nedávno viděna jako charakter titulu ve filmu Lifetime Original, "Wisegal," (který také produkovala). Nicméně, její poslední role je mimo svět Hollywood, jako filantrop. Pro všechny její charitativní práce ve prospěch dětí, byal pozvána na UNICEF v roce 2003, aby se stala národní Ambassador. Její první cesta se světo-proslulou organizací byla do Angoly, Afriky (květen 2004), která následovala návštěvou Indie, v červnu 2005. V současné době spolupracuje s UNICEF na vzdělávání americké mládeže k otázkám klíčovým, země evoluce. Zahájila UNICEF stěžejní "Koledu nebo Vám něco" kampaň loni na podzim jako oficiální mluvčí.Má plány na spolupráci s UNICEF na mnoha projektech v budoucnu, kde veškeré výnosy se vracejí do organizace. Milano má také své vlastní oblečení a šperků - TOUCH Alyssa Milano. Kolekce byla zahájena na jaře roku 2007, TOUCH se zrodilo z nutnosti. Když Milano, vášnivá fanynka baseballu, šla do hry, že chce nosit ventilátor zařízení na podporu svého týmu, zjistila, že sortiment výrobků nabízených na trhu nemůže řešit její každodenní nároky. Cítila,že by ženy měly mít možnost podívat se stylově a zároveň fandit jejich oblíbenému týmu. Takže spolupracuje s G-III Oblečení Group a Major League Baseball a navrhla a distribuovala linie dámského 'MLB oblečení. Linka je nejen pro fanoušky baseballu. V poslední době spojila své síly s NFL, NBA a NHL, aby byl TOUCH k dispozici fanouškům fotbalu, basketbalu i hokeji. Milano bydlí v Los Angeles.

Fotky Alyss

21. března 2010 v 13:39 | pajinka |  Alyssa Milano

:-) články

21. března 2010 v 13:22 | pajinka
Články budou zobrazovány jak vrubrikách, tak i hned, když přijdete na blog. To jen tak pro informaci

Charmed

21. března 2010 v 13:19 | pajinka |  Seriál
Myslím, že tento seriál zná snad každý. Vypráví o třech sestrách, démonech, ale i o normálních lidských problémech. Seriál je velmi populární po celém světě. První klapka padla v roce 1998 a poslední v roce 2005. Má 8 řad.Emma Watson je single!!!

21. března 2010 v 13:03 | pajinka |  Emma Watson- Privacy
Emma je po dvouletém vztahu single. Tato mladá herečka se k rozchodu alevyjadřovat nechce. Ovšem na nedávném baseballovém zápase byla viděna s mužem, ke kterému se prý docela měla.

OMLOUVÁM SE!!!

21. března 2010 v 12:52 | pajinka
Moc se omlouvám, že jsem dlouho nepsala, nepřidávala, ale nebyl čas. Takže teď se budu víc snažit.